NASON DAVIS EESTI

Nason Davis Eesti OÜ

Kaluri 2, Tartu, Tartumaa, 51004, Eesti 

timber(at)nasondavis.ee| Tel: 00372 7 440 435

www.nasondavis.ee

 

Nason Davis Eesti OÜ 2002. aastal loodud puitmaterjalide ekspordiga tegelev rahvusvaheline ettevõte, mille eesmärk on olla usaldusväärne kaubanduspartner ja klient nii Eesti puidutöötlejatele kui meie klientidele erinevates riikides, tootes lisandväärtustatud puitmaterjale ning vahendades saematerjali.

 

Suurem osa meie kaubast toodetakse kahes hööveldusega tegelevas tootmisüksusest Tartu- ja Viljandimaal, meie aastane saematerjali ostumaht, valdavalt kuusest, on ca 50000 m3.

Riia ja Paldiski sadamates ostame me koostööpartneritelt märga haava- ja lepamaterjali.

 

Firma ainuomanik ja peamine äripartner on Nason Davis Ltd Suurbritannias.

 

Ettevõtte juhatajad on Rainar Laagus ja Indrek Tani.

 

Nason Davis Eesti OÜ omab FSC® sertifikaati alates 2004. aastast ning PEFC™ sertifikaati alates 2008. aastast, sest me peame oluliseks oma panust looduskeskkonna säilimisse.

 

Olles nii otseselt kui ka kaudselt tööandja paljudele puidusektoris töötavatele inimestele, siis tunnetame ja arvestame sellega seoses oma ettevõtte sotsiaalset mõju.

 

Meil on pikaajaline koostöö kõigi peamiste saematerjali tootjatega Eestis ja lisaks sellele impordime saematerjali ka Põhjamaadest, Lätist ja Venemaalt.

 

Meie peamisteks turgudeks on Suurbritannia ja Jaapan koos Prantsusmaa ja Hiinaga, hetkel on meil aktiivseid kliente kokku 14 riigis.